A co poza tym?

 

Najkrócej rzecz ujmując bardzo wiele się dzieje nie tylko na rynku kabaretowym. Zatem z wielką przyjemnością witam w dziale „A co poza tym?”, gdzie będę w miarę na bieżąco informował o działaniach „pozakabaretowych” tudzież „okołokabaretowych”. Uwaga! Uwaga! Odsłona pierwsza


- Trwają gorączkowe i pełne emocji próby do spektaklu [JA]3. Co powinno się czytać „Ja do trzeciej”. Sam tytuł skomplikowany niezwykle, a spektakl – proszę mi wierzyć – jeszcze bardziej. Rzecz będzie wystawiona pod szlachetnymi auspicjami Teatru Konsekwentnego (moim skromnym zdaniem najlepszy offowy teatr w Warszawie; nie sposób tego sensownie ocenić, ale brzmi fajnie.

 

Poza tym – poważnie mówię – lepszego offowego teatru w stolicy nie widziałem. A biorąc pod uwagę, że teatr offowy jest dużo lepszy od instytucjonalnego, no to… wnioski wyciągnijcie sobie Państwo sami), na scenie zjawią się Adam Sajnuk (powiedzieć o nim charyzmatyczny lider Teatru Konsekwentnego to właściwie nic nie powiedzieć), Jerzy Jan Połoński (człowiek stu talentów, a jeszcze przy okazji równy gość) i piszący te słowa Tomasz Jachimek (autor, autor!!!).

 

Premiera – na dzień dzisiejszy – zaplanowana jest na 16 stycznia 2010, ale ta data ulegała zmianie już dwukrotnie, więc jakoś specjalnie bym się do niej nie przywiązywał. O wszelkich ewentualnych zmianach poinformujemy błyskawicznie, a jak dojedziemy do szczęśliwego końca (czytaj: premiery) z radością dam znać i zaproszę.


- Cały czas ma przyjemność ukazywać facjatę w „Szkle Kontaktowym”. Uwaga! Uwaga! W styczniu minie równe pięć lat! Czas gna jak inflacja. Niby nic nie widać, a cały czas, kurwa, drożej!


- Regularnie mam zaszczyt i przyjemność być gościem Artura Andrusa w trójkowej „Akademii rozrywki”. Audycja zaczyna się parę minut po trzynastej i nie będę pisał, którego dnia jestem konkretnie. Słuchać trzeba codziennie. To znaczy od poniedziałku do czwartku. Warto. I ze względu na niepowtarzalny wdzięk i styl prowadzącego, i ze względu na szeroką paletę zapraszanych gości, i wreszcie ze względu na kabaretowe kawałki. I te stare, i te nowe.

Kontakt:

Agencja Artystyczna Antrakt

www.antrakt.eu

Małgorzata Wakuluk
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
kom. 509-718-015
 


Koncerty:

Kwiecień:

 

12.04   Toruń (z)
19.04   Warszawa TVP2
20.04   Jachranka (z)
22.04   Tarnowskie Góry
23.04   Bielsko Biała
24.04   Katowice
25.04   Pszczyna
26.04   Kraków PAKA
27.04   Kraków PAKA
28.04   Kraków PAKA

 

(z) - koncerty zamknięte