Programy i Spektakle

 

Najnowsze:


- „Wychodzi brzydki facet na scenę i gada” klasyczna formuła stand-upowa. Przez godzinę trzymam mikrofon w ręku i nawijam, a ludzie – przynajmniej w założeniach – głośno się śmieją. Program złożony z monologów, opowiastek i piosenek. Tak zwana „specjalność zakładu”. Nie zawodzi.


- „Qriozum”to program złożony z piosenek i konferansjerki między piosenkami. Część widzów chwali sobie część śpiewaną, część z trudem trawi piosenki, ale bawi się na tzw. słowie wiązanym. Z pewną dozą bezczelności można rzec, że „dla każdego coś miłego”. Uwaga! Program zyskuje ( i to wiele), kiedy muzyka gra na żywo. Poważnie mówię, niezły czad!

 


Jakiś czas w obiegu:


- „Mężczyzna sukcesu – koncert solo” ma swoje lata, a ciągle aktualny. Śmiesznogorzka opowieść o polskim człowieku wychowanym przez kolorowe miesięczniki dla panów i podręczniki typu: „Zrób karierę w weekend!” tudzież „Zostań milionerem w 96 godzin”. Nie wiedzieć czemu wielkim uznaniem cieszy się na tzw. szkoleniach firmowych. Stałe pytanie od organizatorów chwilkę po występie: „Pan to, panie Tomku, specjalnie dla nas napisał?”

- „Kolega Mela Gibsona”spektakl od dwóch lat grany na deskach katowickiego Teatru Korez. W roli głównej Mirosław Neinert, obsypany za „Kolegę” dziesiątkami nagród, setkami owacji i tysiącami pochwał. Na ziemi śląskiej tzw. hicior.


O najnowszych pomysłach i produkcjach będzie sobie można poczytać w „A co poza tym?”.
A po jakimś czasie, takie są przynajmniej plany i nadzieje, nowe produkcje trafią do niniejszego działu :)

Kontakt:

Agencja Artystyczna Antrakt

www.antrakt.eu

Małgorzata Wakuluk
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
kom. 509-718-015
 


Koncerty:

Kwiecień:

 

12.04   Toruń (z)
19.04   Warszawa TVP2
20.04   Jachranka (z)
22.04   Tarnowskie Góry
23.04   Bielsko Biała
24.04   Katowice
25.04   Pszczyna
26.04   Kraków PAKA
27.04   Kraków PAKA
28.04   Kraków PAKA

 

(z) - koncerty zamknięte